הקיץ כבר כאן – כך תשדרגו את החוויה בחוף הים

הקיץ כבר כאן וחוף הים הוא חלק בלתי נפרד מהחוויה של רוב המשפחות. ההליכה לחוף הים יכולה להיות מהנה וגם מסוכנת מאד ולכן כדאי לכל משפחה לדעת מה היא יכולה לעשות בכדי להפוך את החוויה לחיובית. בנוסף, כדאי להביא משחקים ואביזרים להנאה מרובה.

 

אביזרים לים


הימנעות מסכנות הים : 

חווית חוף הים יכולה להיות נפלאה כאשר יש לשים לב לסכנות הים ולדעת איך אפשר להימנע מהן:

  • חוף בטוח – חוף בטוח לרחצה הוא חוף שיש בו מציל. ככלל יש לשחות בחוף שכזה ולהקשיב להוראות השונות. ילדים קטנים חייבים להיכנס למים עם ההורים, גם אם הם יודעים לשחות.
  • סכנת השמש – סכנת השמש תופיע לרוב לא ביום עצמו, בחוף הים אלא ביום שאחרי ולאורך השנים. לכן, כדאי מאד להקפיד על קרם הגנה, לשים לב כי במים הקרינה חזקה לא פחות מהחוץ, לשבת בצל וללכת עם כובע, גם בתוך המים.
  • ידיעת המגבלות האישיות – חשוב מאד שכל אחד ייקח על עצמו אחריות בים, גם אם יש מציל על החוף. בדיקת הגבולות האישיים ואי הקשבה להוראות המציל יכולה לסכן את החיים ולהוביל לחזרה לבית עם עוגמת נפש.
  • מדוזות – אמנם מדוזות אינן מהוות לרוב סכנה של ממש, אך היתקלות בהן אינה נעימה וכדאי לדעת מה לעשות כדי להימנע מהליכה עם כוויות כתוצאה מהמפגש. ישנן שלל תרופות סבתא כמו למשל מריחת חומץ על אזור העקיצה (האזור שנפגש עם המדוזה) ופתרונות נוספים ופשוטים ליישום כאשר כדאי להגיע איתם לחוף הים.

הפרטים הקטנים שיוצרים חוויה גדולה : 

ישנם שלל אביזרים שיכולים להפוך כל נסיעה אל חוף הים לחוויה גדולה. אם אתם מתכננים לשבת לאכול בחוף הים ולשלב פיקניק כחלק מהיום תמצאו שעומדים לרשותכם שולחנות מתקפלים שישמרו על האוכל נקי ויעניקו לכם חוויה נפלאה. כמו כן, אם אתם מתכננים לשהות זמן רב בחוף או אפילו לישון בו, תמצאו אוהל ים שיהפוך את החוויה לנינוחה ואם חשוב לכם תוכלו למצוא גם מזווה נייד.

מעבר לכך, מומלץ לקחת תמיד מחצלת או מגבת חוף גדולה כדי לשבת בנוחות מלאה, להביא מספיק מים, משחקים (לילדים קטנים יספיקו דלי וכף, לגדולים גם מטקות יהיו טובות), צליה (שמשיה או אוהל קטן) וכמובן כיבוד קל, גם אם לא מתוכננת ארוחה של ממש.

לסיכום : 

אתם יכולים לשדרג את חווית חוף הים שלכם בקלות רבה. אם תרצו בכך תוכלו להיכנס אל האתר המתמחה בתחום מכירת המוצרים לבית, לגינה ולחוף הים ולמצוא בו שלל מוצרים שישדרגו את החוויה בחוף הים. כמובן, לכל שאלה תוכלו להתייעץ עם המומחים של האתר שמכירים היטב את האפשרויות השונות שעומדות לרשותכם.